SummerXFest Tour

SummerXFest Tour

15. 07. 2021

HARIBO X FEST STOP

12. ročník oblíbené SUMMER X FEST TOUR je tu! I letos pokračujeme s naší oblíbenou tour po letních areálech. I letos přijedeme za Vámi na dovolenou s bohatým, převážně sportovním programem se vstupem zdarma. Připravujeme pestrý program měnící se pro každou destinaci a také zóny nových partnerů.

TERMÍNY SUMMER X FEST TOUR 2021:

7.7.2021 (ST) – SNOWBOARDEL X FEST STOP / Lipno nad Vltavou / Landal Marina Lipno
15.7.2021 (ČT) – HARIBO X FEST STOP / Pasohlávky / ATC Merkur
22.7.2021 (ČT) – MERCEDES-BENZ X FEST STOP / Vranov nad Dyjí / Autocamping Vranovská pláž
29.7.2021 (ČT) – HOT WHEELS X FEST STOP / Lipno nad Vltavou / Landal Marina Lipno

 

Na každé akci v rámci tour tradičně vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón partnerů akce, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

  • Těšit se můžete na profesionální sportovce a vystoupení parkouru s workshopy na prvních dvou zastávkách tour, BMX a scooter profíků v Mercedes-Benz minirampě na zastávce MERCEDES-BENZ X FEST STOP na Vranovské pláži  a nebo zajezdit na Hot Wheels pumptracku na zastávce HOT WHEELS X FEST STOP na Lipně.
  • Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol Author, které budete moci otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Postačí Vám k tomu občanský průkaz… Děti si budou moci vyzkoušet Author jízdu zručnosti nebo zapumpovat v pumptracku.
  • Jak je tomu zvykem, jeden z hlavních partnerů Mercedes-Benz, Vám  představí svoje vozy zblízka a zónu plnou zábavy.
  • Letos jsme pro Vás s hlavním partnerem naší tour – dodavatelem paddleboardů a dalšího sportovního vybavení, firmou Snowboardel, připravili program na vodě! Paddleboard půjčovna, soutěže a 2x za den závody (v 15:00 a v 17:00 hod), to si nesmíš nechat ujít!
  • Nebudou chybět zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři věnoval hodnotné ceny do soutěží.
  • Ve stanu VZP  na 2. a 3. zastávce se dozvíte informace o službách a benefitech Všeobecné zdravotní pojišťovny.
  • Pro rodiče a nejmenší děti budou připraveny zóny hlavních partnerů letošní tour a to Mattel a Haribo zóna.
  • A další drobné expozice partnerů.

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program, takto by se dala charakterizovat atmosféra SUMMER X FEST TOUR 2021! Vše pro Vás připravujeme jako vždy se vstupem zdarma (pozn. pouze je nutné uhradit běžné vstupné do areálu ATC Merkur – Pasohlávky a Vranovská pláž). Workshopy parkouru a půjčení paddleboardů bude zpoplatněno symbolickými 100 Kč pro celé odpoledne.

Program startuje vždy ve 13:00 hodin a končí v 19:00.

Děkujeme, že se na akcích budete řídit vydanými pravidly hygienických nařízení v rámci COVID-19.